Preventivní onkologická prohlídka

Sekce preventivní onkologické prohlídky

Česká republika zaujímá ve výskytu řady onkologických onemocnění přední místa, ve výskytu rakoviny tlustého střeva má dokonce smutný světový primát. I když během posledních let se daří stále více lidí vyléčit, přesto pořád platí, že řada z nich přichází k lékaři až v pokročilém stadiu nemoci, kdy je léčba podstatně náročnější a šance na život podstatně menší. Základním pravidlem tedy je a vždy bude, čím dříve je onemocnění zjištěno, tím větší je naděje na jeho vyléčení.

Nenechat se vyšetřit ze strachu z nádorových onemocnění není rozumné. Většina nádorových onemocnění se dá v dnešní době velmi dobře léčit a vyléčit, musí však být diagnostikována včas! Proto je důležité pravidelně absolvovat preventivní prohlídky.

Nabízíme preventivní onkologické prohlídky, provedení všech vyšetření v jeden den, v rámci jednoho oddělení, provedené zkušenými odborníky

Nabízíme možnost provedení preventivní onkologické prohlídky. Vyšetření prováděná v tomto rozsahu nejsou hrazena ze zdravotního pojištění. K prohlídce se můžete objednat bez jakéhokoliv doporučení. Zdravotní pojišťovny podporují(hradí)pouze tato preventivní screeningová vyšetření: kolorektální screening (test na okultní krvácení 50-54let, nad 55let pokračování v testu na OK nebo screeningová kolposkopie),screening ca prsu (pravidelnou Mammografii u žen nad 45let ve dvouletém intervalu), preventivní gynekologické prohlídky 1xročně   blíže viz: vaše zdravotní pojišťovna.

Onkologická poradna pro samoplátce
– individuální pohovor
– riziko onemocnění zhoubným novotvarem
– preventívní opatření/doporučení
– klinické vyšetření onkologem (dle domluvy)
– písemný protokol
Cena: 1.000 Kč

Napsat komentář